Adria SRL Cariere

Te-ai gandit la o cariera in domeniul auto? Suntem mereu in cautare de persoane motivate care sa se alature echipei noastre. Urmareste pozitiile deschise si alege provocarea potrivita pentru tine!

  1. Cariera
  2. Consilier service sau absovent facultate în vederea specializării în cadrul companiei
13.01.2023
Consilier service

Te așteptăm în ECHIPA NOASTRĂ!

Consilier service sau absovent facultate în vederea specializării în cadrul companiei

Te vrem alături de noi!

Sarcini și responsabilități:

  • consilierea clienților si soluționarea solicitărilor acestora în toate etapele procesului de service;
  • consilierea și informarea clienților cu privire la volumul, durata și costul lucrărilor efectuate în service;
  • promovarea activă a serviciilor, pieselor de schimb și a accesoriilor disponibile;
  • înregistrarea exacta a solicitării clientului și elaborarea comenzii de reparație;
  • urmărirea desfășurării comenzii de reparație;
  • preluarea/ predarea autovehiculul către client; explicarea lucrărilor efectuate și a facturii;
  • actualizarea bazei de date de clienți și asigurarea corectitudinii informațiilor înregistrate;
    întocmire devize estimative și transmitere oferte de manopera și consumabile clienților.

Cerințele noastre:

  • inclinatii pentru domeniul auto;
  • studii superioare tehnice finalizate constituie avantaj;
  • experiență în activitatea de service constituie avantaj, dar așteptăm și PROASPĂT ABSOLVENȚI cu cunoștințe în domeniu;
  • abilități excelente de comunicare, consiliere și negociere;
  • capacitate de organizare și planificare personală;
  • orientare spre client si rezultate;
  • permis de conducere cat. B;
  • limba engleza - nivel mediu;
  • cunoștințe de utilizare PC.

Beneficii:

  • pachet salarial motivant;
  • mediu de lucru dinamic şi profesionist;
  • training specializat;
  • oportunitatea dezvoltării profesionale şi a unei cariere de succes în domeniul auto.

Adria SRL
720284 Suceava
Bd. Sofia Vicoveanca, nr. 54
Telefon +40 230 510 819