31.08.2020
Consilier service

Te așteptăm în ECHIPA NOASTRĂ!

Consilier service sau absovent facultate în vederea specializării în cadrul companiei

Te vrem alături de noi!

Sarcini și responsabilități:

  • consilierea clienților si soluționarea solicitărilor acestora în toate etapele procesului de service;
  • consilierea și informarea clienților cu privire la volumul, durata și costul lucrărilor efectuate în service;
  • promovarea activă a serviciilor, pieselor de schimb și a accesoriilor disponibile;
  • înregistrarea exacta a solicitării clientului și elaborarea comenzii de reparație;
  • urmărirea desfășurării comenzii de reparație;
  • preluarea/ predarea autovehiculul către client; explicarea lucrărilor efectuate și a facturii;
  • actualizarea bazei de date de clienți și asigurarea corectitudinii informațiilor înregistrate;
    întocmire devize estimative și transmitere oferte de manopera și consumabile clienților.

Cerințele noastre:

  • inclinatii pentru domeniul auto;
  • studii superioare tehnice finalizate constituie avantaj;
  • experiență în activitatea de service constituie avantaj, dar așteptăm și PROASPĂT ABSOLVENȚI cu cunoștințe în domeniu;
  • abilități excelente de comunicare, consiliere și negociere;
  • capacitate de organizare și planificare personală;
  • orientare spre client si rezultate;
  • permis de conducere cat. B;
  • limba engleza - nivel mediu;
  • cunoștințe de utilizare PC.

Beneficii:

  • pachet salarial motivant;
  • mediu de lucru dinamic şi profesionist;
  • training specializat;
  • oportunitatea dezvoltării profesionale şi a unei cariere de succes în domeniul auto.

Fă pasul și trimite CV-ul la adresa de e-mail secretariat@autoadria.ro , aplică online sau depune-l la service-ul nostru din Suceava, bd. Sofia Vicoveanca, nr. 54, jud. Suceava.

Vei fi contactat în cel mai scurt timp.